בס"ד

א' תמוז, התשע"ח

 

שלום לכבוד הרב אמנון יצחק שליט"א, 

אנחנו רוצים לספר ולהודות לכבוד הרב על החסדים הגדולים שנעשו איתנו.

התחתנו בגיל יחסית מאוחר, לפני 6 שנים בעלי היה בשיעור תורה של הרב וביקש מהרב ברכה לזיווג ובאותו היום זכינו להכיר והתחתנו אחרי 3 חודשים. באותו שיעור תורה היה גם אחיו של בעלי שביקש מהרב ברכה לפרי בטן מאחר שהיה נשוי 5 שנים ללא ילדים, הרב ברך אותו ואמר שילמד במשך 3 חודשים שעתיים ביום בתענית דיבור ושאישתו תלמד ספר שערי תשובה 3 חודשים, הם עשו את דברי הרב נפקדו בטיפול פוריות הראשון שעברו ונולד להם בן. 

בחודש ניסן תשע"ז ביקשנו מהרב ברכה לפרי בטן אחרי שההריון הקודם לא החזיק וברוך ה' נפקדנו אחרי מספר חודשים. ההריון התחיל עם קושי והוגדר הריון בסיכון, במהלך ההריון היו קשיים ובכל פעם שהתקשרתי לשופר לבקש ברכה מהרב דיברתי שם עם אישה יקרה שקישרה אותנו עם הרב והעבירה לרב את הבקשה. היא תמיד עטפה אותי במילים חמות ומחזקות, עצות טובות ומועילות והתקשרה ודאגה לשלומי. ובכל פעם שהרב ברך אותנו הדברים ב"ה הסתדרו. גם במיון שטיפלו בנו מהר ושלחו אותנו הביתה בלי אשפוזים מיותרים. 

יומיים לפני הלידה היו לי צירים לא סדירים נסענו למיון מספר פעמים והחזירו אותנו הביתה כשאני עם צירים כואבים. בבוקר הלידה נסענו שוב למיון ושוב היה נראה שזה לא מתקדם ללידה ביאוש וכאב התקשרתי לשופר ודיברתי עם אותה אישה יקרה וביקשתי שתבקש מהרב ברכה שאלד כי הכאבים היו כבר קשים ומיד אחרי שהרב ברך אותי הצירים נעשו סדירים והכניסו אותי לחדר לידה וברוך ה' ילדתי מהר תינוקת בריאה. שבועיים אחרי הלידה היתה לי בעיה רפואית שאילצה אותי לנסוע למיון ושוב ביקשנו מהרב ברכה ושוב איך שהרב ברך טיפלו בי מהר מאוד ואחרי פחות משעתיים כבר היינו בדרך הביתה עם טיפול שברוך ה' עזר לבעיה.

ברור לנו ללא צל של ספק שכל החסדים הללו שנעשו לנו קרו רק בזכות ברכתו של הרב ואלמלא ברך אותנו לא היה מסתדר לנו כך. 

תודה רבה לכבוד הרב אמנון יצחק שליטא.

ותודה לה' יתברך שזיכנו להתקרב לצדיק אמיתי ולהיות חלק מהקהילה שלו.