שלום לכבוד הרב היקר!

אני רוצה לספר לרב כמה שכל מה שהרב עושה וחושב זה פשוט קדוש וטהור, אני מבחינתי ראיתי זאת בחוש מדהים, ואין לי מילים איך להביע את ההשגחה הניסית הזאת, חוץ מלתלות זאת בדרך שהרב מתווה לנו, שהיא אמת!

אז ככה, לפני פחות מחודש סיפרתי לרב שב"ה עד היום לא קרה לי דבר כזה ששום לקוח לא מתקשר לעבודה, (כמה שנים רצופות), ומשום מה שום אדם לא מתקשר כל החודש האחרון, ממש שום לקוח, אפילו לא ליעוץ, זה מאוד הפליא והדאיג אותי, עד שהגעתי למסקנה: שאולי מכיוון שבעלי "בכנישתא" ואני אמורה לעשות דברים שלא עשיתי עד אותו זמן, וכן השתדלתי להכין הרבה אוכל לכנישתא, שזה דרש ממני ימים שלמים, אז אמרתי אולי משמים לא שולחים לי לקוחות כדי שאתפנה לעיסוקים הנ"ל, כמובן שהקב"ה לא עוזב לשניה, ולא היה חסר דבר, כמו שאמרתי לרב, שחמי נשלח ודאג פשוט לכל צרכינו גם בלי שנבקש.

את האוכל לכנישתא הייתי עושה ימי ראשון ורביעי, והפלא הגדול, שביום שני בשבוע שאמור להסתיים הכנישתא, מתקשרת לקוחה ומבקשת עבודה, שזה מדהים, כי אז כבר התפניתי ולא הייתי אמורה שוב להכין לכנישתא אוכל כי הם מסיימים יום חמישי, כמובן שיום חמישי של אותו שבוע מתקשר לקוח חדש, ויום ראשון הזה שוב לקוח חדש, וכן הלאה...

 

פשוט כ"כ נדהמתי מההשגחה שאמרתי שאני חייבת לספר לרב את הדברים כפי שהם. כמובן שיש באמצע עוד הרבה דברים שהיו בצורה ממש ניסית כל החודש האחרון...

אז אין לי מילים לכבוד הרב על כל המפעל והעצמה שהרב מקנה לכל הקהילה שסביבו. יישר כוח לכבוד הרב על הכל, ויהי רצון שה' יברך את הרב בעוד הרבה שנים טובות, בריאות וחזקות ולבני ביתו, אמן!

 

תודה רבה.