שלום כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א.

שמי ***** , אשתו של *****, אנחנו מקהילות פז רמלה, ושנים טובות עוקבים ומקיימים את דברי הרב.

ברצוני לספר לכבוד הרב על חווית הלידה שלי,  אך לפני כן חשוב לי לומר ששנה וחצי לפני כן הייתה לי לידה מאוד קשה וארוכה.

בהריון הזה התפללתי לה' שתהיה לי חוויה מתקנת ותהיה לי לידה קלה וחלמתי פעמיים אותו חלום על הרב , שאני מבקשת מהרב שיברכני בלידה קלה והרב בירך.

גם במציאות, כל הזדמנות שהייתה לבעלי לבקש מהרב ברכה ביקשנו שתהיה לי לידה קלה.

לפני כשבועיים, בתאריך 30.4.17, בשבוע 40, הלכתי לעשות מוניטור ולא היו צירים, נכנסתי לאחר מכן לרופאת נשים, היא בדקה אותי והייתה המומה, ואמרה לי שאני ב"שלב 4 של הלידה" ועכשיו אני ניגשת לחדר לידה, ואני כ"כ שמחתי שאני כל כך מתקדמת בלידה בלי להרגיש, מיד בעלי הגיע מהעבודה ונסענו לחדר לידה.

בחדר לידה שמו לי מוניטור, אך לא היו כ"כ צירים ורצו לתת לי להסתובב עד שיהיו לי צירים רציניים וסדירים, ביקשתי מבעלי שיבקש מהרב ברכה ללידה קלה, הרב בירך ומיד המוניטור הראה על צירים חזקים וארוכים ואני מחייכת ובעלי שואל אותי :" את לא מרגישה?" ואני לא הרגשתי את הצירים, יש לנו תמונה של המוניטור אחרי שהרב בירך ואני בעלי מחייכים ומצטלמים.

לאחר מכן הכניסו אותו לחדר לידה ותוך שעתיים וחצי התינוק היה בחוץ בלי זירוז בלי אפידורל ובלי חתכים בכלל!! והמילדת אמרה שקרה לנו נסף, כי החבל תבור היה קשור בקשר!

קודם כל אני מודה לה' שזיכה אותי ללידה קלה – ברוך שומע תפילה . ודבר שני, אני מודה לכם שזכינו שיש לנו אבא, רב ומורה דרך בחיינו.

תודה לכם על הכל! אין לי מילים להודות לכם על שהחזרתם אותי בתשובה. מתפללת עבור הצלחתכם בכל! הלוואי שנהיה תמיד דבקים באמת הצרופה ונצליח לעמוד בכל הנסיונות שעומדים בפנינו, תודה רבה לכם!