הלית (שם פרטי) הגיעה במיוחד למשרדי שופר עם שתי תינוקות, בדרך ארוכה מהדרום, כדי לבקש ברכה עבורה ועבור בנותיה מהרב אמנון יצחק שליט"א. אחת מבנותיה סובלת ממחלת האוטיזם.

האשה תרמה לברכה לזרע קודש בר קיימא, בנים זכרים במהרה, והדגישה שזו הברכה שבגללה הגיעה לכאן, ושיש להם כמה בנות וגם מבקשת לברך את שרה, הבת שסובלת ממחלת האוטיזם, לכל הברכות וישועות. 

 

04.08.2015

כבוד הרב דרש שבעלה ילמד שערי תשובה של רבינו יונה חצי שעה שלושה חודשים ואכן בחסדי ה' היא נפקדה תוך שבועיים.

 

22.11.2016

לאחר הלידה, תרמה שוב לארגון לזיכוי הרבים ובקשה מכבוד הרב, שההדגשה של הברכה תהיה על שרה בת השלוש שנים הסובלת מהמחלה הקשה ורחל בת השנתיים שיש לה סוג של אוטיזם, מה שמכנים היום בשפה הרפואית: "עיקוב בשפה". שתי הבנות לא מדברות כלל למרות גילן.

האשה שאלה את הרב: "האם יש משהו שהיא יכולה לקחת על עצמה על מנת שהבנות ידברו? מוכנה לעשות כל דבר רק שה' יתברך יעזור". ביקשה מהרב שיברך את הבנות שיתחילו לדבר, ולדבר היטב במהרה. הרב ברך, לא לפני שהתחייבה ללמוד את הספר 'שמירת הלשון של החפץ חיים' כדרישת הרב.

 

לאחר כשמונה חודשים

הלית התקשרה למשרדי שופר ובישרה ששרה, שלא דברה כלל, התחילה לדבר ולהגיד את הא-ב, ולהגיד מספרים, וגם לשיר "מה השתנה", וגם את השיר "אחד מי יודע...", ו"עבדים היינו במצרים".

 

תגובת האמא:

אני מודה לכבוד הרב שבזכות הארגון שופר שזכיתי לתרום, ולקבל ברכה ממנו, לשני הדברים הכי גדולים שיכולים להיות, זכינו ב"ה שאחת הבנות התחילה לדבר ומתקדמת ב"ה, וזה לא מובן מאליו, כל התקדמות שלה זה דבר אדיר!