שלום וברכה,

אני רוצה לספר נס שעדין לא נגמר. גיסתי שבוע לפני המשוער ללידה עלתה לבית חולים בגלל לחץ דם גבוה, אמרו לה שיש לה פתיחה של אחד וחצי וכאן התחיל הסרט.

יום וחצי היה על אותה פתיחה והרופאים החליטו לתת זירוז ולא לשחרר אותה בטענה שיש לה לחץ דם ופחדו מהרעלת הריון וזה מסוכן בחודש 9. לא עזר הזירוז, אבל הפתיחה עלתה ל-2 וחצי.

עבר עוד יום ונתנו לה זירוז נוסף בבוקר - לא עזר. פקעו לה המים ואז התחילו צירים, הפתיחה הגיעה ל-10 והתחילה לידה רגילה...

באמצע החליטו להעבירה לניתוח כי הראש לא יצא והיתה מצוקה עוברית, נכנסו לניתוח והוציאו במזל טוב את הילד.

תוך כדי השמחה, האחות סידרה את גיסתי לחדר התאוששות ואמרה לרופא שיש דימומים מהרחם. הרופא ביקש להחזיר אותה דחוף לניתוח. פתחו שוב, אבל ראו שהכל בסדר פרט לרחם שלה שנפגע קשות - יש שאומרים מהזירוזים, לטענת הרופאים אומרים שלחצה חזק מדי בלידה והצירים הוסיפו וגרמו לרחם לדברי הרופא "להיות כמו סמרטוט", רפוי מאוד והמון דימום. חשוב לציין שזאת לידתה הראשונה, בחורה בת 24 שכל עולמה היה ילדים, שציפתה ל-7 ילדים לפחות.

אבל השם רצה אחרת.

היא הורדמה עם הנשמה, וידעתי שבמקרים כאלה הרב אמנון יכול לעזור בע"ה. התקשרתי לשני דרך הרב רפאל והיא כמו שליחה כתבה לרב, שבירך אותה. כל זה היה אתמול בלילה, שניסו להחזיר את הרחם לקדמותו והצליחו ב"ה, אבל רק לכמה שעות עד שהמצב הוסיף להידרדר...

ואז ב-4 לפנות בוקר העבירו אותה שוב לטיפול נמרץ כי יצא דם מהדפנות של הרחם והיא איבדה כמויות דם רבות והוסיפו לה תוך כדי הטיפול 12 מנות דם ועוד לפני כן 4 מנות. מצבה היה בין חיים למוות ללא ספק בכלל!

ב-7 בבוקר אחי הגיע לבית והעיר אותנו בבשורה שהוציאו לה את הרחם. זה היה שוק!! התקשרתי לשני מהר שתעביר לרב הודעה לברך שוב שלפחות תצא מזה לשלום ותחזור לאיתנה. הרב שאל ובירר מה קיום המצוות שהם מקיימים ונתן לבעלה קבלה שיקבל על עצמו 'שעתיים לימוד בתענית דיבור' ו'הקפדה על הכשרות' וזה הבסיס לישועה.

אני לא יודעת לומר בדיוק בשעות או דקות, אבל זה קרה מהר. אמרתי לאחי (בעלה) מה שהרב אמר והוא קיבל על עצמו לעשות כל מה שצריך, העיקר לרפואתה. תוך פרק זמן קצר אחי דיבר עם אימי שהיתה באותו הזמן בבית החולים והיא אמרה לו שחל שיפור ניכר במצבה וכבר במהלך היום יורידו לה את ההרדמה.

ההמוגלובין עלה ל-9!! כשהיה פחות מזה בהתחלה, והדם נקלט טוב מהמנות שהביאו לה ב"ה!!

כל הבדיקות יצאו תקינות והיא בהכרה ורק מוסיפה להשתפר. תודה לשם!!

היא אומנם איבדה את הזכות הזאת, אולי להיות שוב אמא אחרי ילד אחד (למרות שהשם גדול ומעל הטבע), אבל בלידה הזאת "נולדו שני אנשים" - אחיין שלי וגיסתי שנולדה מחדש וקיבלה את החיים במתנה!!

תעריכו כל יום של חיים...

ולכל האמהות שמתלוננות שקשה להן עם הרבה ילדים, תגידו כל יום "מזמור לתודה", על כל ילד שלכן, כי יש אמהות שכל כך רוצות, אבל כבר לא יכולות...

יהי רצון שנתבשר רק בשורות טובות ונזכה לראות נסים מעל הטבע, אמן ואמן.